معرفی دستگاه Simplivity 380

با تلاش رهبران IT به منظور دستیابی به مهارت و اقتصاد كلان، با کنترل و مديريت داخلی IT، HPE SimpliVity380 یکی از موثرترين راه حل های در دسترس است که بسياري از مراکز داده های کارآمد و انعطاف پذیر دنیا را در اختیار دارد.

HPE SimpliVity 380 Gen10

بازار و نظارت رضایت مشتری  راه حلي است كه  به طور چشمگیری فناوری اطلاعات را با ترکیب تمام زیرساخت ها و سرویس های پیشرفته داده برای ظرفيت هاي مجازی بر روی پلت فرم سرور پرفروش در بازار آسان می کند.

380 HPE SimpliVity كه بر روي سرور HPE ProLiant DL380 Gen9 قابل دسترس مي باشد، به صورت قفسه هاي فشرده اي است كه خدمات ذخيره سرويس هاي شبكه، سرور و ذخيره سازي را ارائه مي دهد. همچنین یک مجموعه کامل از قابلیت های پیشرفته را ارائه می دهد که باعث بهبود قابل ملاحظه ای در کارایی، مدیریت، حفاظت و عملکرد کار مجازی و كاهش هزینه و پیچیدگی زیرساخت هاي سنتی امروزه مي شود.

 

روش ذخيره سازي TCO

HPE SimpliVity 380 8 تا 12 عملكرد هسته مركزي داده ها را جذب مي كند كه شامل هیپورویس، محاسبه، ذخیره سازی، سوئیچینگ شبکه ذخیره سازی، پشتیبان گیری، تکرار، دروازه ابر، پنهان سازي، بهینه سازی WAN، deduplication در زمان واقعی و غیره مي باشد. عملکرد، قابلیت اطمینان، قابلیت دسترسی، امنیت، کارایی، پشتیبان گیری و بهبود مشكلاتي که شرکت ها انتظار دارند، در یک سیستم کاملا یکپارچه و آسان برای استقرار ارائه می کند. علاوه بر این، راه حل HPE SimpliVity این توانایی ها را به یک بلوک ساختمانی x86 متصل می کند که با مسير های حركتي اضافی مقياس شده است و موجب ذخيره سازي سه برابر TCO می شود.

اقتصاد كلان با قابلیت های سازمانی

امروزه شرکت ها به دنبال چابکی، انعطاف پذیری، و توانایی پردازش ابری می پردازند. همچنين سازمان های فناوری اطلاعات عملکرد، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری زیرساخت های محل را می خواهند.كه HPE SimpliVity 380 هر دو را ارائه می دهد. با توجه به هزینه های کل در طی سه سال، مطالعات مستقل نشان می دهد که استفاده از ماشین های مجازی در زیرساخت های HPE SimpliVity در حوزه زیرساخت های فوق العاده 22٪ تا 49٪ ارزان تر از اجرای آنها در مقايسه با محیط خدمات وب آمازون است.

  ویژگی ها و مزایا:

سيستم كاملاً يكپارچه: منابع x86، ذخیره‌سازی و شبکه‌های ذخیره‌سازی را در سیستمي یکپارچه به هم متصل می‌کند. داراي مدیریتي ساده است و همچنين بهره‌وری و هزینه‌های گزاف را با راندمان افزایش دید و کنترل به ارمغان می‌آورد.

عملکرد برتر و قابل پیش بینی:

همه راه حل هاي فلش اين است كه عملكردي خطي و قابل پيش بيني  در نزديكي سرعت‌های چرخش با كاهش تاخیر فراهم كند . درواقع به تقسیم بندی خطی سخت افزاری، فشرده سازی و بهینه سازی كمك مي‌كند كه I/O  و ترافیک شبکه به حداقل برسد و نيز به بهبود عملكرد در ارائه ذخیره سازی گسترده و راندمان پهنای باند كمك مي كند.

بسته به نياز تغييراتي كه بايد انجام شود به راحتی مي توانيد پیکربندی‌ها را گسترش داده یا کوچک کنید. هرمسيرحركتي تعداد زیادی از ماشین‌های مجازی محافظت شده را (VMs) با مجموعه‌ای از مسيرهاي شبکه در هر دو سایت محلی و سایت‌های كنترل از راه دور به عنوان یک نهاد واحد، پشتیبانی می‌کند.

 

 


پانا پرداز پرسیا

شما میتوانید از طریق تلفن ,ایمیل و تلگرام

رسمی‌شرکت با ما در تماس باشید.

روابط عمومی info@panapardaz.com
واحد‌فروش Sales@panapardaz.com
واحد‌‌‌بازرگانی commercial@panapardaz.com
واحد‌فنی support@panapardaz.com
واحد‌پسیو‌شبکه passive@panapardaz.com

نشانی

تهران - خیابان عباس آباد - خیابان شهید صابونچی (مهناز سابق) شماره 69 واحد 3

02157992

ساعات کاری

ساعات کاری شرکت , شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 5 بعدازظهر و پنج شنبه ها 9 صبح الی 1 بعد از ظهر می‌باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت پانا پرداز پرسیا محفوظ می‌باشد.

طراحی وب