اخبار

اتحاد Lenovo و Netapp در برابر Dell-EMC و HPE

 سرمایه گذاری مشترک Lenovo و Netapp در ذخیره ساز ها در چین و تولید نسل جدید حافظه های تمام فلش و تمام هیبریدی این دو شرکت را در موقعیت بسیار قویتری در برابر رقبای سرسختی چون HPE و Dell-Emc  قرار خواهد داد .

hpe lenovo emc

این شرکتها اعلام کردند در حال همکاری نزدیک با هم در فروش جهانی و توسعه محصولات هستند .مدیران لنوو می گویند در عین حال سرمایه گذاری مشترک در چین برای ارائه محصولات ذخیره سازی و راهکارهای مدیریت اطلاعات برای نیاز های منحصر به فرد چین میباشد .

با وجودی که Lenovo دارای ترکیبی از محصولات SAN و DAS و Tape Storage است ، یک بازیکن واقعی در بازار ذخیره سازی نیست و نمیتواند یک رقیب پایاپای برای HPE و  Dell-EMC به عنوان عرضه کنندگان کامل سخت افزار و تجهیزات ذخیره سازی میباشد . به این دلیل همکاری با Netapp میتواند بازارهای جهانی و دسترسی به پایگاه بزرگ مشتریان کلان را برای این شرکت به ارمغان بیاورد .

آقای آشیش نادکارنی تحلیلگر برجسته IDC میگوید :

Lenovo آخرین شرکت بزرگ سخت افزاری است که زیاد در زمینه عرضه ذخیره سازی اکسترنال فعالیت نمیکند . آنها در حال پیدا کردن مسیری هستند تا خودشان را در موقعیتی قرار دهند که مدتها پیش HP و Dell در آن قرار داشتند و این تلاش آنها در تغییر این معادله است تا وارد رقابت با رقبای بزرگ .

باگذشت زمان هم HP و هم Dell سبد سوم خود را با خرید شرکت های بزرگ دیگر ارتقاء بخشیدند که شامل خرید EMC توسط Dell و خرید شرکت Nimble توسط HPE بود.


پانا پرداز پرسیا

شما میتوانید از طریق تلفن ,ایمیل و تلگرام

رسمی‌شرکت با ما در تماس باشید.

روابط عمومی info@panapardaz.com
واحد‌فروش Sales@panapardaz.com
واحد‌‌‌بازرگانی commercial@panapardaz.com
واحد‌فنی support@panapardaz.com
واحد‌پسیو‌شبکه passive@panapardaz.com

نشانی

تهران - خیابان عباس آباد - خیابان شهید صابونچی (مهناز سابق) شماره 69 واحد 3

02157992

ساعات کاری

ساعات کاری شرکت , شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 5 بعدازظهر و پنج شنبه ها 9 صبح الی 1 بعد از ظهر می‌باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت پانا پرداز پرسیا محفوظ می‌باشد.

طراحی وب